Miejcie odwagę zyć dla miłości!

Niedziela Najświętszej Trójcy

16 czerwca 2019r.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzić będziemy:

w poniedziałek - wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego
w czwartek - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało) oraz wspomnienie Św. Antoniego i odpust w naszej parafii
w piątek - wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi

1. W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała – Msze święte o 8:00 i uroczysta z procesją do czterech ołtarzy o 10:30 , zapraszamy asystę, strażaków, orkiestrę, ministrantów, wszystkie dzieci komunijne, parafian i gości. Będziemy dziękować Panu Bogu za dar Eucharystii, będziemy prosić Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła powszechnego, dla naszej Ojczyzny i naszego narodu. Udział w tej procesji jest publicznym wyznaniem wiary w to, że Pan Jezus jest wśród nas, w naszym życiu zawsze obecny.
Prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy, zapraszamy wszystkie dziewczynki – także z komunii świętej – na próbę sypania kwiatków podczas procesji w poniedziałek i wtorek po Mszy o 18:00. Ministranci obowiązkowe spotkanie w środę 19 czerwca po Mszy świętej.

2. Od Uroczystości Bożego Ciała przez cała Oktawę (do następnego czwartku) zapraszamy na Mszę świętą o 18:00 z procesją Eucharystyczną.

3. W Boże Ciało dzieci, które przyjęły w zeszłym roku Komunię obchodzić będą rocznicę. Spowiedź dzieci Komunii rocznicowej w poniedziałek od godz. 17:00.

4. W środę zakończenie roku szkolnego – Msza święta dla dzieci, młodzieży i ich rodziców oraz nauczycieli o godzinie 8:15 – serdecznie zapraszamy.

5. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego odprawiamy w tygodniu po Mszy o 18:00, w sobotę po Mszy o 9:00, w niedzielę po Mszy o 16:00 – zapraszamy.

6. Spotkanie Kręgu Biblijnego w Piątek po Mszy o 18:00.

7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej, czasopisma „Idziemy”.

... Msze święte (intencje) 17 - 23 czerwca 2019r. ... całość>>>

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności:
ś.p. + Janusz Kowalski
Polecamy go Bożemu Miłosierdziu!

Informacje dotyczące intencji mszalnych na nadchodzący tydzień
oraz Zapowiedzi Przedślubne również w gablocie przed kościołem parafialnym.

SZCZĘŚĆ BOŻE