Potrzebny jest pokój, który jest darem Boga i owocem dialogu, ducha pojednania, zwłaszcza zaś owocem poszanowania godności każdego człowieka.

WSPÓLNOTA PARAFIALNA

wspólnie tworzymy naszą parafię

- czas naszego działania -

Zapraszamy osoby uzdolnione muzycznie, grające na instrumentach, śpiewające (wszyscy mile widziani: dorośli, dzieci i młodzież - wiek nie gra roli) do wspólnego tworzenia w naszej parafii zespołu wspomagającego liturgie i lepsze jej przeżywanie przez dzieci i młodzież oraz wszystkich wiernych - tak tworzymy wielką parafialną rodzinę, nie pozostajemy obojętni na to co dzieje się w parafii - WSZYSCY wspólnie ją tworzymy, pogłębiamy wiarę i zbliżamy się do Boga - kontak z ks. Łukaszem Płóciennikiem".